26.04.2013 року

05.06.13

Зарічненський сільський голова Г.Приймак повідомляє:

- Активно включилася в двомісячник по благоустрою громада с.Зарічного. Люди спішать навести лад на прибудинкових територіях. Щоправда, ще не вдається вплинути належним чином на  окремих громадян, які складують будівельні матеріали на проїжджій частині, хоча всім їм були надіслані вказівки в письмовому вигляді. Працівники сільської ради посадили 120 грабових дерев на сміттєзвалищі, працівники будинку культури  висадили 30 дерев у сільському парку. За умови виділення техніки АГФ “Зелена долина” плануємо навести лад на сміттєзвалищі. Проблема і в тому, що поки що не вдається ліквідувати повністю стихійні сміттєзвалища, які складувались роками. На це потрібні немалі кошти.

У благоустрої сільського парку, а він займає до гектара, брали активну участь всі працівники бюджетних установ, підприємці-торговельники. В планах - наведення порядку на сільському кладовищі. Питання благоустрою для нас зараз є найголовнішим.

Молоко заготовляється ТОВ “ІНТЕР ФУД” по ціні 2, 20 грн.

Народилось в Зарічному в цьому році 3 немовлят, померло -2 людини.