29.03.2013 року

04.06.13

- Про те, що уже зроблено, говорити не буду, - сказавЗарічненський сільський голова Геннадій Приймак. - Адже в селі усе на виду. Вважаю, щоб людям у Зарічному стало жити комфортніше, потрібно зробити ще дуже і дуже багато. Адже нерозв’язаних питань достатньо. Мешканців села найбільше турбує ремонт містка через річку Сільницю, що з’єднує дві частини села. Він давно знаходиться в аварійному стані і потребує капітального ремонту. Це завдання на найближчу перспективу.

Не менш болючим залишається питання ремонту сільських доріг. Так, торік було розпочато капітальний ремонт вулиці Набережної, в цьому році - плануємо завершити. Але це крапля в морі від того, скільки ще належить відремонтувати доріг по Зарічному. Проблемою сьогодні є збір і утилізація твердих побутових відходів. Мати централізоване водопостачання - це теж позитив для населеного пункту.

В 2012 р. розпочато реконструкцію водогону по вул.Калініна, Мічуріна та частини Шевченка. Було проведено очистку двох артсвердловин, лінію з електропостачання. Створено та зареєстровано ОК “Оазис №1”. Однак виготовлення документації, отримання дозволів займає багато часу, роботи не були завершені. Але з настанням тепла водогін буде відремонтовано і частина жителів села матимуть централізоване водопостачання.

Аби довести все заплановане до завершення, потрібні кошти. Тому, щоб отримати додаткові кошти для виконання робіт, сільська рада бере активну участь в різних конкурсах розвитку територіальних громад. Так, позаторік стали переможцями обласного конкурсу “Щасливе дитинство - завтрашній день територіальної громади с.Зарічного”, торік - “Якісне водопостачання - запорука міцного здоров’я жителів с.Зарічного”.

Зараз готуємо черговий проект на обласний конкурс, а також укладаємо угоди з підприємствами, які працюють на території сільської ради.