Проведені роботі на території громади

11.11.13

В цьому році проводився  якісний капітальний ремонт фельдшерського пункту с. Зарічного . В приміщенні  проведено шпаклювання   стін, вирівнювання  стелі, підведено воду, облаштовано  внутрішню вбиральню, замінено вікна  та  двері , проведено реконструкцію  системи опалення  і найближчим  часом   ремонтні  роботи будуть завершені.

Також протягом 2013р.  по вул. Калініна, пров. Мічуріна та частини  вул. Шевченка проводились  роботи з реконструкції водогону  загальною протяжністю близько 6 км.,  і жителі  цих вулиць сьогодні  мають змогу  відчути переваги  централізованого водопостачання.

Придбано 120 стільців  в актову залу СБК на загальну суму 43 тис. грн. Силами працівників  БК  проведено   поточний ремонт  приміщення.

За  кошти спонсорської  допомоги ТОВ «Інтерфуд» закуплено спортивний інвентар  для спортивної зали  дитячого садка. Ведуться роботи по  огородженню  території ДНЗ.

На черзі - вирішення  питання облаштування внутрішніх вбиралень в  приміщенні Зарічненської ЗШ  І-ІІ ст.

За  рахунок  коштів  державної субвенції  в 2012-2013рр.  проведено  капітальний   ремонт  вул. Набережної.